Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy hipermarketów: Nie róbcie w święta zakupów!

Utworzony przez Antek, 13 grudnia 2010 r. o 17:06
Ależ ja apeluje o 2 no maxymalnie 3 dniowy tydzień pracy. Ot, by żyło się nam lepiej. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIĘTA SPĘDZA SIĘ Z RODZINĄ W DOMU A NIE ŁAZI SIĘ NA ZAKUPY.TE NALEŻY ZROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
A mam i też pracują 24 i 31, i ja też pracuje, ale chyba logiczne, że wolała bym pracować w te dni krócej??? dlatego rozumie tych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!
a moze kuzwa wolne zrobic od 15 grudnia do 5 stycznia wtedy sie wszyscy do swiat przygotuja i po swietach odpoczna deb***iz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie tu... taki przedświąteczny klimat panuje natum forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a moze kuzwa wolne zrobic od 15 grudnia do 5 stycznia wtedy sie wszyscy do swiat przygotuja i po swietach odpoczna deb***iz!!
NIE NAPINAJ SIĘ TAK? PS. A TY W KTÓRE DNI PRACUJESZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ale sie bolszewia szerzy w tych marketach - ciągle coś im nie pasuje, ciągle jakieś idiotyczne żądania! Jak się wam nie podoba ta robota, to zmieńcie ją - co za problem. Komuna się dawno skończyła - jest WOLNOŚĆ (także zatrudniania się lub nie) i działają PRAWA RYNKU, a pracownicy sklepu są od obsługiwania klientów a nie od stawiania niedorzecznych żądań.
A TY PEWNIE JESZCZE NIGDY NIE PRACOWAŁAŚ, MAMUSIA CIĘ DALEJ UTRZYMUJE A TWOJA ROZRYWKA TO LATANIE PO GALERIACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEBA napisał:
ŚWIĘTA SPĘDZA SIĘ Z RODZINĄ W DOMU A NIE ŁAZI SIĘ NA ZAKUPY.TE NALEŻY ZROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI.
PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. ale co niektórzy by nie wiedzieli co ze sobą zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEBA napisał:
ŚWIĘTA SPĘDZA SIĘ Z RODZINĄ W DOMU A NIE ŁAZI SIĘ NA ZAKUPY.TE NALEŻY ZROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI.
BA ŻEBY JESZCZE ROBILI ZAKUPY, NIEKTÓRZY TO ŁAŻĄ BEZ CELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE NAPINAJ SIĘ TAK? PS. A TY W KTÓRE DNI PRACUJESZ?
Ja nie pracuję - jestem księdzem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEBA napisał:
ŚWIĘTA SPĘDZA SIĘ Z RODZINĄ W DOMU A NIE ŁAZI SIĘ NA ZAKUPY.TE NALEŻY ZROBIĆ PRZED ŚWIĘTAMI.
najarałeś się czegoś? a kto tu mówi o dniach świątecznych, rozmowa się toczy na temat Wigilii i Sylwestra, obydwa są dniami powszednimi, nawet w wyobrażeniach Katolików - Wigilia to oznacza ni mniej ni więcej tylko "oczekiwanie na święto"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie pracuję - jestem księdzem...
chciałeś być śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O PROSZĘ JEDEN Z TAKICH KLIENTÓW SIĘ ZNALAZŁ!!!
Już możesz się ustawiać w kolejce po karpia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........To trzeba było się uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie pracuję - jestem księdzem...
Tak...to jesteś pasożytem. i na dodatek chwalipiętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundry napisał:
........To trzeba było się uczyć
no tylko że teraz większość ludzi pracujących w hipermarketach to po studiach bo nie mogą gdzie indziej roboty znaleźć - więc do czego to napisałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PEWNIE POWINNI PRACOWAĆ KRÓCEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ich apel, ale niestety to tylko Polska. Większość ludzi jest w pracy wyzyskiwana i w święta często znajdą dopiero czas. Znam też takich którzy i tak polezą na ostatnią chwilę nie wiem na co licząc. Najgorsze to jest to, że zaraz ktoś wyjeżdża z tekstem "komuna się skończyła". Jakoś w kraju tak kapitalistycznym jak GB w niedzielę zakupy zrobić jest ciężko. A większość marketów o 15 zamykana. Praca w święta?.. owszem ale jak w cywilizowanym kraju - potrójna stawka!. Jeszcze przed nami sporo czasu, na razie dziki kapitalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ich apel, ale niestety to tylko Polska. Większość ludzi jest w pracy wyzyskiwana i w święta często znajdą dopiero czas. Znam też takich którzy i tak polezą na ostatnią chwilę nie wiem na co licząc. Najgorsze to jest to, że zaraz ktoś wyjeżdża z tekstem "komuna się skończyła". Jakoś w kraju tak kapitalistycznym jak GB w niedzielę zakupy zrobić jest ciężko. A większość marketów o 15 zamykana. Praca w święta?.. owszem ale jak w cywilizowanym kraju - potrójna stawka!. Jeszcze przed nami sporo czasu, na razie dziki kapitalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Popieram ich apel, ale niestety to tylko Polska. Większość ludzi jest w pracy wyzyskiwana i w święta często znajdą dopiero czas. Znam też takich którzy i tak polezą na ostatnią chwilę nie wiem na co licząc. Najgorsze to jest to, że zaraz ktoś wyjeżdża z tekstem "komuna się skończyła". Jakoś w kraju tak kapitalistycznym jak GB w niedzielę zakupy zrobić jest ciężko. A większość marketów o 15 zamykana. Praca w święta?.. owszem ale jak w cywilizowanym kraju - potrójna stawka!. Jeszcze przed nami sporo czasu, na razie dziki kapitalizm.
POPIERAM, POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię dlaczego sprzedawcy mają mieć dzień wolny. Czy to jakaś uprzywilejowana grupa. Przecież jest to dzień roboczy. I wszyscy pracują, chyba że wezmą sobie w tym dniu urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...